Supervize

Supervizní skupiny přednostně pro frekventanty G-11, G-12, G-13 a G-14.

 

Mgr. Jan Rajchl   otevře v Brně na podzim (v září) roku 2024 supervizní skupinu  pro frekventanty G-13 a G-14. Kontakt k přihlášení: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Mgr. David Navrátil  otevře v Brně na podzim roku 2024 supervizní skupinu  pro frekventanty G-13 a G-14. Kontakt k přihlášení: nTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

Mgr. Jan Rajchl - otevřel dvě supervizní skupiny v Brně. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stav: obě skupiny jsou zaplněné, supervize probíhá

 

Mgr. Tomáš Přikryl – otevřel v Brně supervizní skupinu,        Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stav: skupina je zaplněná, supervize probíhá

 

Mgr. David Navrátil - otevřel v Brně supervizní skupinu     Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stav: supervize probíhá.   

 

Mgr. Daniel Krejcar a PhDr. Michal Černík otevřeli v Praze supervizní skupinu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stav: skupina je zaplněná, supervize probíhá,

 

 

Na tomto místě vás budeme informovat o otevření nových supervizních skupin, o volných místech v nich a o tom, který supervizor již má naplněnou kapacitu.  

 

Aktualizováno: 13.4.2024