Supervize

Supervizní skupiny přednostně pro frekventanty G-11 a G-12

 

Mgr. Kateřina Ožanová – otevře supervizní skupinu v Ostravě pro 5 osob v září 2021. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Mgr. Jan Rajchl - otevře supervizní skupinu od přelomu září a října  2021 v Brně. .            Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Mgr. Tomáš Přikryl – otevře v Brně supervizní skupinu pro 5 osob během září 2021,        Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Mgr. David Navrátil - otevře v Brně supervizní skupinu pro 5-6 osob během října 2021.    Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Mgr. Daniel Krejcar a PhDr. Michal Černík otevřou v Praze supervizní skupinu pro 5-6 osob na přelomu září a října 2021. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Na této webové stránce vás budeme také informovat o tom, který supervizor již má naplněnou kapacitu a další supervizandy nyní nepřijímá.