Supervize

Supervizní skupiny přednostně pro frekventanty G-11 a G-12

 

Mgr. Kateřina Ožanová – otevřesupervizní skupinu v Ostravě pro 5-6 osob na jaře 2022. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Stav: několik volných míst

 

Mgr. Jan Rajchl - otevřel dvě supervizní skupiny v Brně. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stav: obě skupiny je zaplněné, supervize probíhá

 

Mgr. Tomáš Přikryl – otevřel v Brně supervizní skupinu,        Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stav: skupina je zaplněná, supervize probíhá

 

Mgr. David Navrátil - otevřel v říjnu v Brně supervizní skupinu     Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stav: supervize probíhá, ve skupině se uvolnilo jedno místo 

 

Mgr. David Navrátil - otevře na podzim 2022 v Brně další supervizní skupinu     Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stav: zahájen příjem přihlášek

 

Mgr. Daniel Krejcar a PhDr. Michal Černík otevřeli v Praze supervizní skupinu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stav: skupina je zaplněná, supervize probíhá,

 

Mgr. Ondřej Ptáček otevře v Brně supervizní skupinu pro 5-6 osob na jaře 2022. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stav: několik volných míst 

 

Na tomto místě vás budeme informovat o otevření nových supervizních skupin, o volných místech v nich a o tom, který supervizor již má naplněnou kapacitu.  

 

Aktualizováno: 23.5.2022